Zobrazit hlavní menu

Bernartice mají talent

V úterý 27.6. se uskutečnil třetí ročník soutěže Bernartice mají talent. Jako již tradičně soutěž připravovali žáci ze čtvrté a páté třídy. Soutěže se účastnily všechny ročníky naší školy, do které se přihlásilo nakonec 14 dětí. Moderátorem byl v letošním ročníku Matyáš Hanzelka, jeho pomocníci pak Kristian Rigole a Boris Vlček. Do poroty zasedli: Jana Hoppová, Lukáš Grulich, Eliška Biernátová a Eva Grulichová. Konkurence v letošním ročníku byla opravdu veliká. Své umění nám předvedli žáci: Tadeáš Klos, Michael Leskovský, Aneta Prašivková, Sofie Ella Vaňková, Jaroslav Schenk, Julie Hašlerová, Tadeáš Segeťa, Alex Kroupa, Filip Zelenka, Teo Vrána, Antonín Zelenka, Alžběta Zelenková, Tomáš Haitl, Václav Bayer. Všem zúčastněným soutěžícím jsme poděkovali za skvělé výkony a za jejich odvahu vystoupit před publikem. Ocenění však získali pouze tři nejlepší. Na 3. místě se umístila „parkur skupina“ – Teo Vrána, Antonín Zelenka, Alžběta Zelenková, Tomáš Haitl, která nám předvedla skoky přes kozu, různá salta a v závěru taky přeskoky přes lidi. Adrenalinové vystoupení si vyžádalo velký potlesk. Na druhém místě se umístil Michael Leskovský s písní Marka Ztraceného „Vítr do plachet“. Také Míša svým čistým zpěvem ohromil nejen porotu, ale také diváky. A vítězem letošního ročníku se stal Václav Bayer se svým vystoupením na bicí. Získal tak putovní pohár „Bernartice mají talent“. Standing ovation a bouřlivý potlesk pro něho bylo odměnou. Celý program byl perfektně připravený, čtvrťákům a páťákům tímto děkujeme a budeme se těšit na další ročník.

Vydáno: 22. 07. 2023 | Autor: Spaneco Spaneco