Zobrazit hlavní menu

Co se dělo ve školní družině?

POKUSY

     Odpoledne ve školní družině se proměnilo v laboratoř s malými chemiky. Děti si nejprve vyrobily ochranné pláště a pak se pustily do pokusů. Pozorovaly, jak na sebe vzájemně reagují různé látky a proč tomu tak je.

DEN DĚTÍ

     Tento den si děti užily družinu v rámci jejich svátku. Nejdříve si v tvořivé části vyrobily a pomalovaly rámeček na fotku a pak se přesunuly do tělocvičny, kde na ně čekala řada pohybových aktivit a soutěží. Největší odměnou jim pak bylo občerstvení v podobě ovocných špízů, které si samy připravily ve školní jídelně.    

KOI FARMA

     Navštívili jsme místního chovatele japonských Koi kaprů. Děti se dověděly o těchto rybách mnoho zajímavého a vyzkoušely si i krmení. Zároveň se mohly podívat na malá štěňátka West Highland Terrierů v chovatelské stanici tohoto plemene.

Fotogalerie

Vydáno: 30. 07. 2021 | Autor: Škola Škola