Zobrazit hlavní menu

Loučíme se s našimi páťáky

Loučení s páťáky

Ve středu 29.6. jsme se odpoledne potkaly v Březovém háječku s dětmi z páté třídy, abychom se s nimi společně rozloučily. Děti pro nás měly připravené krásné pohoštění a také zábavné soutěže, ve kterých jsme musely prokázat, jak dobře jsme je za těch pět let poznaly. První soutěž byla AZ kvíz, kterou všichni dobře známe. Otázky byly velmi vtipné a trefné a ve většině případů jsme naštěstí znaly odpověď. V druhé soutěži jsme potom musely poznávat děti podle jejich miminkovských fotografií, a to už bylo tedy opravdu těžké. Jako odměnu jsme od dětí dostaly tašku s jejich otisky rukou a kytičku. Milé překvapení pro nás bylo, že se v závěru objevili také rodiče, aby nám poděkovali za péči o jejich děti. Společně jsme povykládali a zavzpomínali, co všechno jsme společně zažili.

Za celý náš kolektiv všem dětem a rodičům děkujeme za příjemné odpoledne, přejeme krásné prázdniny a v nových školách mnoho úspěchů!

 

                                                                                              Eva Grulichová

Holky a kluci z naší páté třídy,

děkujeme za vaše první školní kroky, za jedničky i pětky, za slušnost i zlobení, za legraci i vážnost, za vaše ztracené věci...za všechno díky. Budete nám chybět.

Užijte si prázdnin a vykročte tou správnou nohou na cestě k dalšímu poznání.

Fotogalerie

Vydáno: 30. 06. 2022 | Autor: Škola Škola