Setkání s důchodci

V pátek 20.10.2023 se konalo tradiční setkání s důchodci. Také letos si naše děti ze školy a školky připravily krátké vystoupení, aby svoje babičky a dědečky potěšily. V letošním roce jsme zvolili pohádkové téma. Pohádky jsou přeci oblíbené v každém věku, a tak jsme věřili, že potěší také naše nejstarší spoluobčany. Děti ze školy všechny přítomné přivítaly a poté postupně vystoupily po jednotlivých třídách. Zazněly tak písničky z pohádek Zlatovláska, Lotrando a Zubejda, Tajemství staré bambitky a Co takhle svatba, princi? Děvčata ze druhé a třetí třídy také zatancovala tanec na oblíbenou písničku „Když se načančám“. Příjemné odpoledne rychle uběhlo, dětem se program velmi povedl a my věříme, že jsme všechny v sále společně potěšili a zahřáli u srdíčka.

Vydáno: 28. 11. 2023 | Autor: Dana Petriková