Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.

Škola v přírodě 24.4. – 29.4.2022

Konečně se to povedlo :)

Tolik očekávaný a dlouho odkládaný pobyt je tady.

Dům sv.Josefa byl nachystaný na své nové obyvatele, příroda nám ukázala všechny své podoby, Rezi přijel, jídlo z místní kuchyně vonělo a chutnalo a nuda neměla šanci.

Podle fotek, které jsme vkládali k nahlédnutí na „rajče“, jde poznat, že program byl zajímavý a nabitý.

Sotva ráno děti vzbudil budíček, vyběhly na rozcvičku a po ní na snídani, už na ně čekalo bodování úklidu pokojů. To dopadlo výborně, děti si hodně pomáhaly. To byla hlavní myšlenka pobytu:„Pomoc  skřítkovi Karitas zachránit planetu Zemi od špatných lidských vlastností“.

U všech činností si děti ověřovaly, že s ohledem, vzájemnou pomocí a spoluprací jde všechno lépe.

Za splněné úkoly získávaly skleněné kuličky, které poslední den vyměnily za písmena. Složily tak zaříkadlo, které Zemi osvobodilo.

Nechyběla ani stezka odvahy, vybíjená, pletení náramků, vypalování do překližky, houpačky a hry v lese se stopou medvědaJ

Domů si děti odvezly kromě pár výrobků i hřejivý pocit, že svým správným jednáním pomohli zlepšit skřítkovi chování lidí na Zemi.

Větší děti si potom ve škole vyzkoušely roli reportéra a na své otázky hledaly u spolužáků odpovědi.

Téma : Zpráva ze Školy v přírodě.

A jak to dopadlo, si můžete přečíst sami na přiložených fotografiích.

Eva Petrová

Vydáno: 20. 05. 2022 | Autor: