Zobrazit hlavní menu

Školní maraton

Dne 27. června se na základní škole v Bernarticích nad Odrou uskutečnil školní maraton. Byla to běžecká soutěž, ve které žáci bojovali o medaile. Byli rozděleni do čtyř skupin podle věku a pohlaví. Nejdříve se běžel sprint. Žáci cca 30 metrů běželi co nejrychleji to šlo. Čas se jim poté počítal do výsledku. Následně se skupiny postupně odebíraly na start. Mladší skupiny běžely stejnou trasu jako starší, s tím rozdílem, že starší ji běželi dvakrát. Jakmile všichni odběhli, odebrali jsme se do školy a sečetli se výsledky. Bylo to napínavé, avšak medaile jsou v každé skupině jen tři. Za sebe bych chtěl poděkovat všem zúčastněným, kteří byli perfektní a trasu doběhli. Pogratuloval bych medailově oceněným za jejich sportovní výkony.

Jan Grulich, bývalý žák ZŠ Bernartice nad Odrou, organizátor akce

Vydáno: 28. 06. 2022 | Autor: Škola Škola