Divadelní představení ve školce

V polovině ledna za námi do školky přijelo divadlo Koloběžka s představením „Cirkus na kolečkách“. Děj pohádky nás přenesl do daleké Afriky. Tatínek lev a jeho synek byli zajati a odvezeni do Prahy. Lví tatínek skončil v ZOO a lvíček zase v cirkuse. Naštěstí jim pomohl jeden zvědavý turista. Lvíčkům se podařilo uprchnout, společně se shledali a vydali se na dlouhou cestu balónem domů, zpět do Afriky. Velký lev sice některé mladší děti svým vzhledem nejprve trochu vystrašil, ale nakonec vše dobře dopadlo a dětem se představení moc líbilo. Účinkující jsme odměnili velkým potleskem a již nyní se těšíme na další představení, které nás čeká už v březnu. Děti se tentokrát mohou těšit na veselou hudební pohádku o broučcích.

Vydáno: 19. 02. 2024 | Autor: Spaneco Spaneco