Co děti potřebují

Co děti potřebují do MŠ:

·         plastový hrníček (podepsaný)

·         papírové kapesníčky v krabici 2x

·         papírové ubrousky 1x

·         děvčátka s delšími vlásky hřeben

·         přezůvky do třídy s pevnou patou

·         pohodlné oblečení do třídy, které nebude dětem bránit pustit se do aktivit s nejrůznějším materiálem :)

·         oblečení na zahradu/vycházku – dle aktuálního počasí, včetně pokrývky hlavy, vhodné obuvi na sportování, nebo do mokra

·         náhradní oblečení všeho druhu, včetně spodního prádla – umístěné v pytlíku v šatně u své značky ("Kdo je připraven, není překvapen") – v průběhu roku prosím kontrolujte  a dle potřeby doplňujte

·         pláštěnku (ideálně, když jedna stále zůstává v MŠ)

·         pyžamo pro děti, které zůstávají po obědě ve školce (každý pátek vracíme na vyprání)

·         prosíme, abyste dětem oblečení podepsali, aby se předešlo případným záměnám

Prosíme rodiče, aby zvážili výběr oblečení. Přimlouváme se za oblečení s jednoduchým oblékáním, zapínáním, stejně tak za oblečení, které může podlehnout nejrůznějším barvám při výtvarných a jiných aktivitách.

Pobyt na zahradě je časem velkých dobrodružství, hry v trávě, na pískovišti jsou skutečným lákadlem – pojďme je dětem dopřát bez následných výčitek v důsledku špinavých značkových kalhot.

Dále prosíme, aby si děti do MŠ nosily hračky pouze dle domluvy s pedagogickým pracovníkem – např. jako pomůcka pro snazší adaptaci, apod… Výjimkou jsou také plyšové hračky na spaní/odpočinek.

Děkujeme za spolupráci!

Vydáno: 14. 06. 2020 | Naposled upraveno: 03. 10. 2023 | Autor: Spaneco Spaneco