Zobrazit hlavní menu

Karneval ve školce

Od začátku února se s dětmi věnujeme tématu masopustní veselice. Děti se seznamují s některými lidovými tradicemi v období masopustu, rozvíjí si výtvarné, hudební, pohybové a dramatické dovednosti. Společně prožíváme radost a veselí. K tomuto tématu neodmyslitelně také patří karneval, který jsme si ve školce uspořádali v úterý 6. února. Všechny děti přišly do mateřské školy už ráno v maskách, což napomohlo k vytvoření radostné atmosféry celého dopoledne. Děti prožily karnevalový den opravdu aktivně. Tančilo se, zpívalo, hodovalo, nechyběla ani spousta her a soutěží. Na závěr jsme se projeli ve vláčku po školce, což se dětem, podle jejich reakcí a smíchu, opravdu líbilo. Děti odcházely domů plné dojmů a zážitků. Bohužel spousta našich kamarádů se kvůli nemoci nemohlo karnevalu zúčastnit, ale určitě nemusí být smutní, protože ve školce si ještě společně užijeme spoustu zábavy a zažijeme další dobrodružství.

Fotogalerie

Vydáno: 19. 02. 2024 | Autor: Spaneco Spaneco