Loučení s předškoláky

V úterý 27. června 2023 jsme připravili slavnost pro rodiny předškoláků – Loučení s předškoláky. Tuto akci každoročně připravuje mateřská škola ve spolupráci s rodiči. Odpoledne se děti převlékly do školkových triček a se školními aktovkami přišly do háječku. Přivítali se písničkou a básničkou s rodiči a panem starostou, který promluvil několik slov a pak všechny předškoláky pasoval mečem na školáky. Děti dostaly také šerpu, stužku a batůžek s dárečky. Po slavnostním přípitku a výborném zákusku od našich paní kuchařek následoval program připravený rodiči. Na stanovištích děti plnily úkoly a dostávaly indicie k pokladu, který pak hledaly. Počasí nám přálo – bouřka zakončená krásnou duhou se přihnala, když už byl poklad nalezen. Chviličku jsme se schovali pod stříšku a po dešti jsme zasedli k táboráku, opékali špekáčky, povídali si a mlsali dobroty, které přichystaly šikovné maminky (a tatínci). Děkujeme všem rodinám za perfektně připravený program a přejeme mnoho radosti ze školních úspěchů dětí.

Vydáno: 29. 09. 2023 | Autor: Spaneco Spaneco