Loučení s předškoláky

V úterý 25. června 2024 se v háječku konalo slavnostní rozloučení s našimi předškoláky, letos jich do školy odchází celkem 16, do bernartické školy 13.  Děti pod vedením paní učitelek předvedly krátký program - básničky, písničky a taneček. Následovalo slavnostní pasování panem místostarostou Michalem Prašivkou. Děti dostaly na památku, stužku, šerpu, knihu, vlastnoručně vyzdobený pytlík a drobné dárky. Nechyběl ani slavnostní přípitek a společné fotografování. Paní ředitelka dětem popřála hezké prázdniny a přivítala je mezi školáky. Poté následoval program, který si pro děti připravili jejich rodiče - tentokrát soutěže byly v duchu oslav naší obce a jednotlivá stanoviště představovala spolky. Za splnění všech úkolů na děti čekaly hezké odměny. Bylo to pěkně strávené odpoledne dětí se svými rodiči. Jistě budeme mít na co vzpomínat. Dětem přejeme hezké prázdniny a hodně úspěchů ve škole.

Vydáno: 15. 07. 2024 | Autor: Spaneco Spaneco