Odpoledne s tátou

Ve čtvrtek 15. června 2023 jsme pro tatínky připravili s dětmi překvapení ke Dni otců. Tento svátek se slaví vždy třetí neděli v červnu, letos tedy 18. 6. Ve třídě Včeliček děti předvedly pásmo básniček a písniček, společně s dětmi si tatínci vyrobili letadlo, pochutnali si na občerstvení a na školkové zahradě si zasportovali a zahráli různé hry. Ve třídě Mravenečků byla pro tatínky připravena ukázka, jak se ve školce učíme a pracujeme v centrech aktivit. V centrech byly připraveny úkoly, které tatínci společně s dětmi plnili – stavěli, skládali, přiřazovali, lepili a kreslili, cvičili, počítali, hráli na klavír a zpívali, připravovali dobrotu, … Každý tatínek si kromě spousty zážitků z prožitého času se svým dítětem odnesl překvapení – dáreček a přáníčko.

Vydáno: 29. 09. 2023 | Autor: Spaneco Spaneco