Přednáška Školní připravenost dítěte

Ve čtvrtek 25. ledna 2024 měli rodiče dětí připravujících se k zápisu do 1. třídy možnost vyslechnout zajímavou a inspirující přednášku speciální pedagožky Mgr. Petry Hubrové „Školní připravenost dítěte“. Tuto akci paní Petra připravila v bernartské školce již čtvrtým rokem bezúplatně a ve svém volném čase. Jako správný profesionál nás provedla všemi oblastmi, které je potřeba u dětí procvičovat a rozvíjet, zmínila i téma odkladu školní docházky, připravila ukázku vhodné literatury a pracovních sešitů. V závěru byl prostor na individuální dotazy, na které ochotně odpovídala. Setkání bylo velmi přínosné nejen pro rodiče, ale také pro nás – pedagogy. Paní Hubrové moc děkujeme a těšíme se na další setkání.

Vydáno: 19. 02. 2024 | Autor: Spaneco Spaneco