Zobrazit hlavní menu

Preventivní a prožitkový program

V pátek 22.9. nás v MŠ navštívil lektor, který si s dětmi povídal o bezpečném a ohleduplném chování. Zábavnou a prožitkovou formou si děti vyzkoušely, jak se mají chovat nejen v MŠ. Děti se dozvěděly, co dělat v případě oslovení cizími lidmi. Prostřednictvím scénky se učily, že s cizími lidmi se nemají bavit, nikam s nimi chodit, nic si od nich nebrat. Povídali jsme si také, jak se máme chovat ke kamarádům – nehodnotit je podle toho, jak vypadají, jaké hračky mají. Děti se učily být ohleduplné k ostatním, umět se rozdělit. Ukázali jsme si, jak to vypadá, když se děti jako kamarádi nechovají. Program byl vtipně sestaven a střídaly se chvilky vážné s humornými. Do praktických ukázek se děti s nadšením zapojovaly.

Fotogalerie

Vydáno: 01. 11. 2023 | Autor: Spaneco Spaneco