Rozsvícení vánočního stromu s jarmarkem

V pátek 24. listopadu vystoupily děti z MŠ i ZŠ při příležitosti rozsvícení vánočního stromečku před Obecním úřadem v Bernarticích nad Odrou. Děti zazpívaly vánoční písně a koledy. Z vystoupení jsme měli všichni radost a doufáme, že jsme potěšili i místní diváky, kterých se letos sešlo opravdu mnoho. Součástí této akce byl i vánoční jarmark, na který jsme se pilně v uplynulých týdnech s dětmi připravovali. Byť se to možná některým zdá neuvěřitelné, tak na všech výrobcích se opravdu podílely děti, ať už asistovaly při mícháním mýdlové hmoty, omotávaly stromečky, zdobily lucerničky, svícny a zvonečky. Společně jsme také napekli perníčky, po kterých byla na jarmarku opravdu sháňka. Děkujeme všem zúčastněným za obrovský zájem o naše výrobky a už teď přemýšlíme, co si pro vás příští rok zase připravíme.

Vydáno: 30. 12. 2023 | Autor: Spaneco Spaneco