Přespávání ve školce

Předškoláci strávili noc v MŠ. Po příchodu jsme si v kruhu pověděli, co nás čeká. Zopakovali jsme si písničky, básničky a taneček na loučení se školkou. Oliverek, protože se rozloučení nemůže zúčastnit, byl pasován na školáka. Potom jsme se občerstvili a vydali jsme se na školní zahradu, kde děti plnily úkoly na 10 stanovištích. Užili jsme si spoustu zábavy. Počasí nám přálo a všechny děti úspěšně zvládly všech 10 úkolů. Tímto ale náš program zdaleka nekončil. Vrátili jsme se zpět do školky, kde proběhlo vyhodnocení. Děti se umyly a přesunuly se do jídelny, kde se stoly prohýbaly jídlem. Čekala nás bohatá večeře, kterou pro děti připravili rodiče. Některé děti si připadaly jako na hotelu. Všichni se dosyta najedly. Po večeři jsme si ještě uspořádali disco party, na kterou se děti velmi těšily. Předváděly své taneční kreace a připojily se k nim i paní učitelky. Děti si svítily náramky, které si vysoutěžily. Pak už nám nezbývalo nic jiného než se jít umýt a nachystat si spaní. S baterkami jsme se ještě vydali na průzkum noční školky. Na závěr večera děti shlédly pohádku o šmoulech, při které už některé z nich spokojeně oddychovaly. Jiné zase plni dojmů nemohly zaspat, ale nakonec, tedy kromě paní učitelek, spaly všichni jako nemluvňata.

Vydáno: 15. 07. 2024 | Autor: Spaneco Spaneco